Незвиська бібліотека-філія 

Про проект

Проект “Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки” передбачає організацію та активну діяльність клубу «Let’s go!» у співпраці із бібліотекою та її партнерами, проведення активної кампанії з популяризації книг та ресурсів бібліотеки власне з туристичної та краєзнавчої тематики, проведення
акцій з популяризації читання під час подорожей та відпочинку «З книгою на відпочинок», проведення оригінального заходу OPEN AIR FEST « Бібліотека та туризм» з міні-бібліотекою на природі, численних подорожей Дністровським каньйоном та навколишніми цікавими місцями.

Крім того в рамках проекту буде проведено тренінги та консультації із розвитку сільського туризму для власників приватних садиб, які пропонують свої послуги туристам.

Віртуальні тури та мандрівки за допомогою Інтернет- ресурсів та відеокамери для власних зйомок передбачаються протягом усього проекту.

Створення в приміщенні бібліотеки «ЗОНИ ТУРИСТА» (Tourist ZONE)

Проект спрямовано на активізацію молоді (учнівську та післяшкільного віку) у сфері туризму, активного відпочинку, читання та сприяння підвищенню комунікативних процесів із однодумцями та новими друзями з інших міст України (партнерами бібліотеки)

Девіз молодіжного туристичного клубу “Let’s go!”:

І пам’ятай, якій землі ти син. Країн багато, рідний край – один.

Рада клубу:

Ковальчук Микола Богданович – голова клубу

Гнатишин Василь Миколайович – заступник голови клубу

Озарук Людмила Михайлівна – секретар клубу

 

Члени ради клубу:

Кобилянська Ганна Василівна – заступник директора по навчально виховній роботі Незвискої ЗОШ І-ІІІ ст

Синюк Марія Теофілівна – вчитель географії Незвискої ЗОШ І-ІІІ ст

Корольчук Михайло Степанович - вчитель фізичного виховання  Незвиського НВК

Онуфрейчук Оксана Іванівна - педагог-організатор позашкільної роботи Незвиського НВК

Підлеснюк Марія Михайлівна – директор Городенківської ЦБС

Озарук Ірина Василівна - студентка

Корольчук Ольга Миколаївна - учениця 11 класу

 

 

 

Статут клубу “Let’s go!”:

Загальні положення:

Клуб за інтересом молодіжний туристичний створений при Незвиській бібліотеці-філії  в рамках проекту “Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки” 8-го раунду конкурсу проектів бібліотек з місцевими громадами  програми “Бібліоміст” “Туризм і бібліотеки”.

Мета:  Активізація діяльності бібліотеки із сільською громадою у сфері розвитку туризму через організацію в селі діяльності молодіжного туристичного клубу «Let’s go!». Орієнтація на те, щоб бібліотека стала центром організації активного, пізнавального відпочинку місцевої молоді та туристів.

Права і обов’язки членів клубу:

Членом клубу може стати кожний, хто любить свій рідний край, цікавиться розвитком туристично-краєзнавчої діяльності краю, прагне до спілкування, приймає участь у засіданнях клубу, заходах, зустрічах з видатними, цікавими людьми краю, приймає участь у віртуальних, реальних мандрівках, туристичних маршрутах, екскурсіях. Член клубу має право прийняти участь у краєзнавчих форумах Надвірнянщини.

Член клубу зобов’язаний:

Член клубу має право:

Структура клубу: